РЕЖИСЕР.ОРГ

Кінотерапевтичні групи

з Олександром Яменьовим у кіноклубі Режисер.орг (2014,2015)

Про проект

Кінотерапевтичні групи (Кинотерапевтические группы – рос.назва проекту)один з унікальних проектів, який був реалізований під дахом Кіноклубу Режисер.Орг. Разом з професійним психологом Олександром Ячменьовим учасники кожної зустрічі обирали для себе центральну тему, яка їх справді бентежить, у колі кожен ділився своїм досвідом, відчуттями, травмами, розумінням проблеми. Психолог задавав питання, які підштовхували до роздумів і зміни кута погляду на проблему. Кіно виступало проміжним етапом між двома сеансами і фактично одним з запитанням, на яке потрібно було відповісти для самого себе, для зміни життєвих сценаріїв та стратегій.

 

 

Організатор проекту: Громадська організація “Режисер.Орг”.
Незмінний ведучий проекту та керівник: Олександр Яменьов.
Адміністратор проекту: Леонід Єжуров.

 

Олександр Ячменев / Александр Ячменев психолог«Суть метода состоит в сочетании кинематографа и психотерапии, – комментирует Александр Ячменев, – Это, с одной стороны, сочетание мощного творческого начала, выраженного в законченном произведении – полнометражном фильме, в котором наличествует глубокий сюжет, жизненные «выпуклые» герои, наличие привязки к животрепещущим проблемам, волнующим человека независимо от места и времени жизни. И, с другой, – весь массив опыта групповой работы, наработанный в экзистенциальном подходе психотерапии. Именно этот подход, имеющий опору на жизнь и опыт каждого из участников как авторов своей жизни, а не только лишь носителей психики и её расстройств, мы разделяем и считаем наиболее подходящим для практического применения».

Що про кінотерапію в Херсоні писали:

https://www.0552.ua/news/990570/v-hersone-besplatno-krutat-kino
https://khersonline.net/novosti/obschestvo/43305-kak-hersoncam-reshat-konflikty-rasskazhut-vo-vremya-kinoterapii.html
https://www.0552.ua/news/909024/v-hersone-ucili-resat-konflikty

та багато інших.

 

2012 – 2022 Громадська організація “Режисер.Орг” (ЄДРПОУ 39198270) / Арт-група Режисер.Орг. Кіновиробництво, відеомистецтво, art-проекти, культурні ініціативи, фестивалі, популяризація українського аудіовізуального мистецтва, розвиток та просування талантів.