РЕЖИСЕР.ОРГ

Фільм за 48 годин

Творчі змагання кінематографістів-аматорів (2012 рік)

Про змагання:

Фильм за 48 часов, ХерсонКіномарафон Фільм за 48 годин (“Киномарафон Фильм за 48 часов” – рос.назва) – конкурс для тих, хто хоче спробувати зняти свій перший в житті ігровий фільм. Для того, щоб поринути у світ кіно потрібно лише два дні, команда (попередньо чи вже під час зйомок вирішити, хто яку роль на цей раз у зйомочному процесі буде займати) та чесне виконання умов конкурсу. За умовами якого за дві доби треба встигнути зробити всю роботу над фільмом: придумати сценарій, зняти, змонтувати та презентувати публіці. Завчасно це зробити неможливо, бо на церемонії відкриття відбувається жеребування і кожній команді випадає свій жанр кіно, в якому вона реалізує свій творчий потенціал.
Переможця обирають двома способами: рішення професійного жюрі та за “гамбургським рахунком” (тобто інші, такі ж рівні, учасники обирають серед себе хто кращий – анонімно віддаючи голос від команди).


Творчі змагання мали некомерційний та добровільний характер веселого проводження часу та стимулювати творче зростання учасників конкурсу.

Відбувались змагання у місті Херсоні двічі – 15-17 червня 2012-го року та 28-30 вересня 2012-го року.

Організатор: Арт-група Режисер.Орг. При підтримці ЦМІ “Тотем”.
Керівник проекту: Леонід Єжуров.

Як це було? Фото:

Що ж вийшло?:

Що про нас писали:

https://vgoru.org/post/kak-sniat-fylm-za-dvoe-sutok
http://artkavun.kherson.ua/hersontsyi-snyali-14-filmov.htm

https://gromada-vlada.ks.ua/article-27-6-2012-kak-snyat-film-za-dvoe-sutok.htm

та багато інших.

 

Перший склад Арт-групи Режисер.Орг

2012 – 2022 Громадська організація “Режисер.Орг” (ЄДРПОУ 39198270) / Арт-група Режисер.Орг. Кіновиробництво, відеомистецтво, art-проекти, культурні ініціативи, фестивалі, популяризація українського аудіовізуального мистецтва, розвиток та просування талантів.